fbpx

Category Интервью

Як розвивати кар’єру в GameDev та змінити роботу

Як розвивати кар’єру в GameDev та змінити роботу - Boost InGame Job
Глобально, світ змінився. Тепер він непередбачуваний, неспокійний, нелінійний, швидкоплинний. Наші скіли мають відповідати сучасності. Те, що було раніше, вже не працює. Змінюйте стратегію, постійно розвивайтеся, здобувайте нові компетенції, глибоко копайте, демонструйте гнучкість та стійкість. Не має значення, чи ви експерт із досвідом у 10 років чи перший рік у професії – ці правила діють для всіх.

Як Ставити Карʼєрні Цілі на Рік?

Як Ставити Карʼєрні Цілі на Рік? - Boost InGame Job

У цьому дописі ви дізнаєтесь як спланувати наступний рік вашої карʼєри, правильно сформулювати цілі й чому це стане в пригоді. Для цього матеріалу ми вибрали формат FAQ, щоб допомогти вам орієнтуватись в етапах постановки карʼєрних цілей. Якщо у вас виникнуть…

Закулисье G5 Games: забота как ценность — о команде, игроках, комьюнити

Закулисье G5 Games: забота как ценность — о команде, игроках, комьюнити - Boost InGame Job
В этом материале команда G5 Games рассказала о том, чем живет мультикультурная компания, как заботится о сотрудниках и какие благотворительные проекты в поддержку Украины уже удалось организовать.

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 3

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 3 - Boost InGame Job
Досвід Kevuru Games доводить: світчери — це надзвичайно вмотивовані люди та професіонали своєї справи. Вони свідомо обрали нішу, в якій хочуть працювати, і готові докладати максимальні зусилля для свого подальшого розвитку.

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 2

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 2 - Boost InGame Job
Людям не завжди вдається вибрати професію до душі у юному віці, багато хто приходить до улюбленої індустрії пізніше. І приклади чисельних світчерів у Kevuru Games показують: якщо ви мрієте працювати в геймдеві, – це бажання може стати реальністю. Потрібно лише бути вмотивованим до змін та докласти зусиль.

«Залишитися в Україні означає зробити її сильнішою в очах інвесторів»

«Залишитися в Україні означає зробити її сильнішою в очах інвесторів» - Boost InGame Job

Дмитро Ковтун, співзасновник і СЕО Pingle Game Studio, розповідає, чому зараз так важливо залишати бізнес в Україні. Скажу чесно: не вірив до останнього, що війна взагалі почнеться.  В офісі ми готувалися не тільки до війни, а до будь-якої непередбаченої події,…

«В моей квартире в Киеве до сих пор не заправлена постель, в которой я проснулась в пять часов утра 24 февраля»

«В моей квартире в Киеве до сих пор не заправлена постель, в которой я проснулась в пять часов утра 24 февраля» - Boost InGame Job
«Пока у нас есть физическая возможность, мы сделаем все, чтобы Global Games Pitch состоялся. Для нас это не просто выполнить свои обязательства и обещания – это еще и помощь нашей стране в такое сложное время».

Когда падают бомбы на наших родителей, мы не можем публиковать вакансию «Unity Developer, Москва»

Когда падают бомбы на наших родителей, мы не можем публиковать вакансию «Unity Developer, Москва» - Boost InGame Job
«Наша главная цель сейчас — помочь украинским специалистам найти новую работу или связать целую команду с компанией, готовой помочь с переездом». 

Истории релокаций в геймдеве. Большой материал про Кипр

Истории релокаций в геймдеве. Большой материал про Кипр - Boost InGame Job
Мы продолжаем публиковать интервью со специалистами игровой индустрии, в которых они делятся опытом релокейта. Отдельно остановимся на Кипре, одном из самых популярных направлений для релокейта среди русскоговорящего комьюнити геймдева. Читайте в материале о жизни в городах острова.