fbpx

Category Рынок труда

Як розвивати кар’єру в GameDev та змінити роботу

Як розвивати кар’єру в GameDev та змінити роботу - Boost InGame Job
Глобально, світ змінився. Тепер він непередбачуваний, неспокійний, нелінійний, швидкоплинний. Наші скіли мають відповідати сучасності. Те, що було раніше, вже не працює. Змінюйте стратегію, постійно розвивайтеся, здобувайте нові компетенції, глибоко копайте, демонструйте гнучкість та стійкість. Не має значення, чи ви експерт із досвідом у 10 років чи перший рік у професії – ці правила діють для всіх.

Закулисье G5 Games: забота как ценность — о команде, игроках, комьюнити

Закулисье G5 Games: забота как ценность — о команде, игроках, комьюнити - Boost InGame Job
В этом материале команда G5 Games рассказала о том, чем живет мультикультурная компания, как заботится о сотрудниках и какие благотворительные проекты в поддержку Украины уже удалось организовать.

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 3

Історії світчерства: досвід спеціалістів Kevuru Games. Частина 3 - Boost InGame Job
Досвід Kevuru Games доводить: світчери — це надзвичайно вмотивовані люди та професіонали своєї справи. Вони свідомо обрали нішу, в якій хочуть працювати, і готові докладати максимальні зусилля для свого подальшого розвитку.

Когда падают бомбы на наших родителей, мы не можем публиковать вакансию «Unity Developer, Москва»

Когда падают бомбы на наших родителей, мы не можем публиковать вакансию «Unity Developer, Москва» - Boost InGame Job
«Наша главная цель сейчас — помочь украинским специалистам найти новую работу или связать целую команду с компанией, готовой помочь с переездом». 

Истории релокаций в геймдеве. Большой материал про Кипр

Истории релокаций в геймдеве. Большой материал про Кипр - Boost InGame Job
Мы продолжаем публиковать интервью со специалистами игровой индустрии, в которых они делятся опытом релокейта. Отдельно остановимся на Кипре, одном из самых популярных направлений для релокейта среди русскоговорящего комьюнити геймдева. Читайте в материале о жизни в городах острова.